Rzeszów ul. Strażacka - Charakterystyka inwestycji

Pozwolenie na budowę:

Budynki mieszkalne w  Rzeszowie przy ul. Strażackiej będą w całości podpiwniczone wspólnym garażem podziemnym, ze stropami wylewanymi na mokro i stropodachem w konstrukcji żelbetowej, płytowej wylewanej „na mokro”. Budynki zostaną wykonane w technologii szkieletowej, ze stropami żelbetowymi płytowymi, wylewanymi „na mokro” o gr. 15 cm. Stropy rozpięte między belkami żelbetowymi w układzie ortogonalnym, belki wsparte na słupach żelbetowych. Stropodach odwrócony w konstrukcji żelbetowej, wylewanej „na mokro”, pokryty dwukrotnie papą termozgrzewalną, folią izolacyjną, styropianem i warstwą żwiru płukanego. Zastosowano rozwiązanie fundamentowania bezpośredniego w postaci ław i stóp fundamentowych, przenoszących zróżnicowane obciążenia od oporu gruntu.

Obiekt o konstrukcji mieszanej żelbetowej oraz murowanej, stropy monolityczne z płyt żelbetowych. Ściany części podziemnej żelbetowe, w części nadziemnej murowane z pustaków ceramicznych Porotherm 25 cm + styropian 12 cm, stężane poprzecznie ścianami murowanymi ceramicznymi 25 cm. Loggie, balkony oraz schody – żelbetowe.
 

Posadzki w garażu podziemnym betonowe, pokryte warstwą niepylącą. Brama garażowa wjazdowa Hőrmann. Drzwi łączące garaż z klatką schodową ognioodporne.
Loggie, balkony wykończone płytkami ceramicznymi, mrozoodpornymi. Elewacja pokryta tynkiem akrylowym, na siatce, kolorystyka: bardzo jasny szary, ciemny szary i czerwony. Stolarka okienna wykonana z PCV VEKA Perfectline z szybą zespoloną k ≤ 1,0 W/m² x K.
 

Przy wejściach do klatek zainstalowane oświetlenie zmierzchowe oraz wideofon.
 

Drzwi wejściowe aluminiowe, częściowo przeszklone szybą bezpieczną.

Wewnątrz budynków podłogi i schody w pomieszczeniach komunikacyjnych wyłożone płytkami ceramicznymi. Na korytarzach oświetlenie z wyłącznikiem czasowym.
 

Tynki w lokalach mieszkalnych - gipsowe, posadzki - wylewki cementowe zatarte na gładko. Parapety z aglomarmuru. Instalacja elektryczna z wyłącznikami i gniazdami, telefon, internet, telewizja kablowa. W każdym lokalu instalacja wodno-kanalizacyjna i gazowa. Ogrzewanie kotłem dwufunkcyjnym z zamkniętą komorą spalania Logamax U002 24 kW firmy Buderus wyposażonym w regulator tygodniowy. Zamontowane grzejniki Buderus, w łazience - grzejnik drabinkowy. Opomiarowanie wszystkich mediów indywidualnie, liczniki w skrzynkach na klatkach schodowych
 

Ciągi piesze, parkingi zewnętrzne i ulice dojazdowe wykonane z kostki brukowej. Otoczenie wokół budynków zagospodarowane (trawniki, zieleń niska i wysoka).

Jesteś tutaj: Strona główna Inwestycje zakończone Rzeszów, Strażacka Charakterystyka inwestycji

Nowe Mieszkania na Sprzedaż

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w naszej najnowszej inwestycji:

Bądź na bieżąco - dołacz do nas

Kontakt z nami

MAX DeweloperMAX Deweloper
PPHU HITPOL
36-072 Świlcza 145 F, k/Rzeszowa

tel. kom.: 665 206 600
tel.: 17 856 08 04
fax: 17 860 04 44
e-mail: kontakt@max-deweloper.pl

... mapa dojazdu >>>