Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej firmy MAX Deweloper.

Budujemy w Rzeszowie nowoczesne i funkcjonalne mieszkania i domy. Bardzo się staramy, aby nasze realizacje mieszkaniowe, spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów i by byli oni w pełni zadowoleni z dokonanego zakupu.

Umowy na sprzedaż mieszkań zawierane są zgodnie z zapisami ustawy z dnia 16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (t.j. Dz.U. z 2019 roku, poz. 1805, ze zm.).

Aktualności:

Obecnie rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w zakończonej przez nas inwestycji pt. budowa V etapu Zespołu Budynków 1-6 przy ulicy Jana Pawła II w Rzeszowie.

Mieszkania są już gotowe do odbioru. W tej inwestycji posiadamy na sprzedaż mieszkania 2 i 3 pokojowe z ogródkiem lub antresolą.

Dotychczas zrealizowaliśmy i oddaliśmy naszym Klientom do użytkowania, następujące inwestycje mieszkaniowe:

Na naszej stronie internetowej zawsze znajdą Państwo aktualne, szczegółowe informacje na temat naszej aktualnej oferty, zdjęcia z placów budowy oraz informacje dot. zrealizowanych przez nas inwestycji. Jeżeli chcą mieć Państwo najświeższe informacje na temat naszej oferty, prosimy o polubienia naszego fanpage na Facebooku.

Zapraszamy!

Jesteś tutaj: Strona główna Kontakt z nami max-deweloper MAX Deweloper - Witamy

Nowe Mieszkania na Sprzedaż

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w naszej najnowszej inwestycji:

Bądź na bieżąco - dołacz do nas

Kontakt z nami

MAX DeweloperMAX Deweloper
PPHU HITPOL
36-072 Świlcza 145 F, k/Rzeszowa

tel. kom.: 665 206 600
tel.: 17 856 08 04
fax: 17 860 04 44
e-mail: kontakt@max-deweloper.pl

... mapa dojazdu >>>